Спартак (Варна) победи с минималното 1:0 Янтра у дома в двубой от

...

Спартак Варна би Янтра с човек по-малко

Спартак (Варна) победи с минималното 1:0 Янтра у дома в дуел от третия кръг на Втора лига. Ахмед Ахмедов отбеляза победното попадение в срещата в 57-ата минута.

Близо половин час " соколите " играха с човек по-малко, откакто Айвън Ангелов бе изпъден с пряк червен картон поради жестоко нарушаване против Ивайло Михайлов. Отборът на Валентин Илиев бе по-добрият на терена и справедливо стигна до трите точки.
Това е първа загуба за отбора, воден от Велислав Вуцов, през сегашния сезон. Габровци остават на седмото място с актив от 4 точки. Спартак вече има 6 пункта, които му отреждат четвъртата позиция.
В идващия кръг варненци гостуват на Черноморец (Бургас), а Янтра е хазаин на Марица (Пловдив)
Първенство на България по футбол, Втора лига, срещи от третия кръг: Спартак Варна - Янтра Габрово 1:0 от събота: Беласица Петрич - Черноморец Бургас 1:1 Монтана - Черноморец Балчик 1:0 Бдин Видин - Марек Дупница 0:1 Добруджа - Лудогорец II 1:0 Дунав Русе - ЦСКА 1948 II 0:2 Струмска популярност - Литекс Ловеч 2:3 от петък: Септември София - Спартак Плевен 2:1 в понеделник: Марица Пловдив - Спортист Своге
Източник: novsport.com